HORNBACH Best viert 10-jarig bestaan op 8 en 9 november
Klanten zijn welkom tijdens feestweekend met muziek en workshops
Het is tien jaar geleden dat HORNBACH Best haar deuren opende. Sinds die start in november 2015 is de vestiging uitgegroeid tot een belangrijke speler in de regio Eindhoven. “Van begin af aan waren we succesvol. We groeiden zo hard, dat we het nauwelijks konden bijbenen. Met elkaar kregen we de organisatie op orde en veroverde een mooie plek in de regionale doe-het-zelf markt”, vertelt vestigingsmanager Mike Snellen. En de groei zet nog steeds door. “Dat is dankzij het succes van de HORNBACH formule”, legt Mike uit. “Omdat onze basis staat als een huis, kunnen we die groei prima aan en onze klanten de service bieden die ze verdienen.”
Demonstraties en workshops
De klanten van HORNBACH Best zijn tijdens het jubileumweekend van harte welkom om zich te laten inspireren door leveranciers die hun producten demonstreren. Op zaterdag 8 november demonstreert Wagner hun verfspuitsystemen, toont Loctite de kracht van hun lijmoplossingen en laat Zep zien waar hun professionele schoonmaakmiddelen toe in staat zijn. Bison is zowel op 8 als 9 november aanwezig met hun Expert Tour. Het complete programma van de demonstraties is te vinden op hornbach.nl.
Traktatie, muziek en ballonnen
In de feestelijk versierde vestiging verzorgt een barista op beide dagen verse koffie, thee en brownies. Op zaterdag kunnen bezoekers tussen 8.00 en 13.00 uur van deze traktatie genieten en op zondag van 10.00 tot 15.00 uur. Een bouwvakkersband zorgt zondag van 10.00 tot 15.00 uur voor sfeervolle muziek. Ook aan de jongste bezoekers is gedacht: op zondag is een ballonartiest aanwezig om tussen 10.00 en 15.00 uur de mooiste creaties te maken.
Hecht team dat alles samendoet
HORNBACH Best blijft zich ontwikkelen in de hard groeiende regio Eindhoven. “We krijgen na 10 jaar nog steeds nieuwe klanten die onze projectbouwmarkt ontdekken. Ze vallen hier van de ene verbazing in de andere als ze onze omvang, ons enorme assortiment en de prijzen zien”, zegt Snellen. De vestiging telt inmiddels zo’n 250 medewerkers, waarvan ongeveer 25 al vanaf de opening in dienst zijn. “We hebben in 10 jaar tijd een hecht team opgebouwd waarmee we alles samendoen. Veel medewerkers zijn op meerdere plekken inzetbaar zodat we elkaar kunnen helpen als dat nodig is. We worden zelfs gevraagd om collega’s van andere HORNBACH-vestigingen op te leiden. Volgens mij doen we het dan goed in Best en daar ben ik super trots op.”